Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama Merkezi

0
183

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi GETAT Eğitim Merkezi

Sağlık Bakanlığı Onaylı Eğitimler sadece Tıp Doktorları içindir. Kendini geliştirmek isteyen Hacamat ve Sülük öğrenmek isteyen hemşireler için en iyi  kurum Hacamat Enstitüsü ikinci sırada ise Geleneksel Tıp Akademisi’dir. Hemşireler Özellikle Grup Oluşturup hem daha ekonomik hemde Hacamat Duayeni Dünyanın en çok satan hacamat kitabı yazarı Dr./N Süleyman Gök’ten bizzat almalarını tavsiye ederiz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama Merkezi 10/05/2017 tarihli Makam onayı ile kurulmuştur. Uygulama Merkezi aşağıda belirtilen alanlarda eğitim verme yetkisine sahiptir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesinden Bakanlık onaylı sertifikaları sadece Tıp fakültesini bitirmiş doktorlar alabilmektedir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi GETAT Eğitim Merkezi – 2

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI EĞİTİMLERİ

  1.  Fitoterapi Uygulaması
  2. Akupunktur Uygulaması
  3. Hacamat Kupa Uygulaması
  4. Hipnoz Uygulaması
  5. Larva Uygulaması

İLETİŞİM BİLGİLERİ: Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi GETAT  Eğitim Merkezi Merkez Kampüs Kepez Mevki 09010  Efeler/AYDIN Tel: 0 (256) 218 2000 (DAHİLİ: 1605) Web Adresi Linki:  https://www.adu.edu.tr/tr/etkinlik/saglik_bakanligi_onayli_egitimlerimiz_basliyor-2000058649 Sağlık Bakanlığı Resmi Sitesi: http://getatportal.saglik.gov.tr/TR,31020/aydin-adnan-menderes-universitesi-getat-egitim-merkezi.html Adnan Menderes üniversitenin web sitesini ziyaret ederek. Son eğitim tarihleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tıkladığınız linkler yeni sayfada açılacaktır.

inönü üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama Merkezi

SBÜ-Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde Geleneksel Tıp Eğitimleri

İstanbul Medipol Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama Merkezi

GETAT nedir? – Geleneksel Tamamlayıcı Alternatif Tıp

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here