Canlı Online Hacamat ve Sülük Kurslarına Talepler Çok Yoğun

0
84

Canlı Online Hacamat ve Sülük Kurslarına Talepler Çok Yoğun

Hacamat Enstitüsü Geleneksel Tıp alanında başta Türkiye olmak üzere Dünya'nın birçok yerinde Hacamat, Sülük ve Akupunktur gibi birçok hastalıkta fayda sağlayan alanlarda eğitimler vermektedir. Daha önce birebir verilen eğitimler Dünya'yı etkisi altına alan Covid-19 (Coronavirüs) sebebiyle tamamen dijital ortamlarda verilmeye başlandı. Başta eğitim almak isteyen kişiler, bu şekilde bir eğitimin yetersiz olabileceği kosununda şüpheleri olup  bu duruma pek sıcak bakmasalar da Hacamat Enstitüsü'nün düzenlediği, Dünya'nın en çok satan Hacamat kitabı yazarı sayın Süleyman GÖK ve  Türkiye'nin en tecrübeli geleneksel tıp eğitmeni ve Tıp doktoru Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK yönetimdendeki Canlı Online Hacamat ve Sülük Kurslarına talepler giderek artıyor.

Hacamat Entitüsü'nden Online eğitim alan kişilerle yapılan görüşmelerde, bu şekilde eğitimlerin çok verimli geçtiğini, Sayın Süleyman GÖK hocanın ve Uzm. Dr. Mete beyin engin tecrübeleri sayesinde Online eğitimlerin yüz yüze eğitimlerden bir farkının olmadığı söylenmektedir. Gerek eğitimden önce gerekse eğitimden sonra kursiyerlerle teker teker ilgilenildiği ve eğitim hakkında merak ettikleri herşey hakkında yardımcı olunduğu da söylenmektedir. 

Dünya genelinde günlük yaşamı önemli derecede etkileyen Covid-19 nedeniyle başta Hacamat Enstitüsü olmak üzere bir çok kurum kuruluş dijitalleşmeye gitmiştir. Hacamat Enstitüsü bu şekilde hem insan sağlığına fayda sağlamakta hemde bu zor süreçte insanlara eğitimler vererek Geleneksel Tıp alanlarında kişilerin bilgili olmalarına ve çevrelerine faydalı olabilmeleri açışından katkı sağlamaktadır. 
Hacamat Enstitüsü bu işi kar amacından önce, insanları bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla eğitim veren dünyadaki tek kurumdur. 

 

Peki herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir mi?

''Evet, isteyen herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını yeterli düzeyde öğrebilir ve çevresine faydalı olabilir.''

Hacamat ve Sülük eğitimleri  genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

Canlı Online Hacamat & Sülük Kursu

Canlı Online Hacamat Ve Sülük eğitimlerini, Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK anlatmaktadır. 

  +90 532 301 10 46 Whats App

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi – Hindistan) 2008'den bu yana 17  Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzman dır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye'nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Canlı Online Hacamat ve Sülük  kursları için +90 532 301 10 46 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz. 

Canlı Online Hacamat ve Sülük Kursu için tıklayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here