Hacamat Günleri – Hacamat Takvimi – Hacamat Günleri 2018 – Ücretsiz İndir

0
50

Hacamat takvimi günleri Hicri ve Miladi takvimlere göre değişkenlik göstermektedir.  Bu sebeple eğer ki bu konuda uzmansanız takvimdeki günlere göre değil Hilale göre değerlendirebilirsiniz. Kronik hastalığınız yok ise Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri hacamat yaptırmamanız da fayda vardır. Bu günlere denk gelen günlerde bir önceki gün veya bir sonraki gün hacamat yaptırabilirsiniz.  Eğer ki; kronik bir rahatsızlığınız var ise veya zaruri durumlarda hacamat yaptırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hacamat günlerini takip etmezseniz.

BU YAZI ÇOK OKUNDU

Hacamatın Cinselliğe Faydası << Tıkla

Hacamat günleri sadece hacamat tedavisinde geçerlidir. Sülük tedavisinde bu günler aranmaz. Hacamat takvimini sizler için tasarladık. Vektörel dosyası ile birliklte istediğiniz ebatta bastırabilir müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Yada bilgisayarınıza indirerek bu günleri takip etmek isterseniz dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dosyaları yandex disk üzerinden indirebilirsiniz. Klasörü içinde bulunan dosyalar. İndirme linkini resmin altından indirebilirsiniz. İndirirken virüs taramasından geçirmeyi ihmal etmeyin.

Hacamat Takvimi 2018 Hacamat Günleri – Ücretsiz İndir

  • Hacamat takvimi 2018 (Illistrator .ai)
  • Hacamat takvimi 2018 (Vektörel .eps)
  • Hacamat takvimi 2018 (.pdf ve jpg)

2018-hacamat-günleri-takvimi HACAMAT TAKVİMİ VEKTÖREL İNDİR Açık yeşil: En faydalı günler olarak işaretlenmiştir.  (Hicri: 17-19-21) Koyu Yeşil: Hacamat başlangıç tarihi (Hicri: 5) Kırmızı: Hacamat bitiş tarihi (Hicri: 25) Koyu Gri: En faydalı hafta

EN MERAK EDİLEN YAZI

Hacamat Öncesi ve Sonrası Yapılacaklar << Tıkla

Hacamat takvimi nedir?

Hacamat takvimi ayın belirli günlerinde yapılan tedavidir. Belirli günlerde yapılmasındaki amaç ise faydasının daha fazla olması ve sünnet olan günleri işaret etmektedir. 2018 yılına ait hacamat günlerini incelemek için ister vektörel isterseniz jpg uzantılı resimi indirerek o günleri takip edebilirsiniz.

2018 Ocak Ayı Hacamat Takvimi

4,6,8 Ocak tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Ancak 6 ocak Cumartesi gününe denk geldiğinden dolayı 4 veya 8 ocak tarihlerinde yaptırmanız daha faydaları olacaktır. Ayrıca zaruri durumunuz var ise 6 Ocak tarihinde de yaptırabilirsiniz. Bu tarihler en faydalı günlerdir. Aynı zamanda 2 Ocak – 10  Ocak tarihleri arasında hacamat yaptırabilirsiniz. Çarşamba ve Cumartesi gününe denk gelmeyen uygun olduğunuz tarih aralığında hacamat yaptırılabilinir.

2018 Şubat Ayı Hacamat Takvimi

5,7 Şubat tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Ancak 7 Şubat Çarşamba gününe denk geldiğinden dolayı 5 Şubat tarihlerinde yaptırmanız daha faydaları olacaktır. Ayrıca zaruri durumunuz var ise 7 Şubat tarihinde de yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda 1 Şubat – 9 Şubat tarihleri arasında hacamat yaptırabilirsiniz. Çarşamba ve Cumartesi gününe denk gelmeyen uygun olduğunuz tarih aralığında hacamat yaptırılabilinir.

2018 Mart Ayı Hacamat Takvimi

5,7,9 Mart tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Ancak 7 Mart Çarşamba gününe denk geldiğinden dolayı 5 veya 9 Mart tarihlerinde yaptırmanız daha faydaları olacaktır. Ayrıca zaruri durumunuz var ise 7 Mart tarihinde de yaptırabilirsiniz. Bu tarihler en faydalı günlerdir. Aynı zamanda 3 Mart – 11 Mart tarihleri arasında hacamat yaptırabilirsiniz. Çarşamba ve Cumartesi gününe denk gelmeyen uygun olduğunuz tarih aralığında hacamat yaptırılabilinir.

2018 Nisan Ayı Hacamat Takvimi

4,6,8 Nisan tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Ancak 4 Nisan Çarşamba gününe denk geldiğinden dolayı 6 veya 8Nisan tarihlerinde yaptırmanız daha faydaları olacaktır. Ayrıca zaruri durumunuz var ise 4 Nisan tarihinde de yaptırabilirsiniz. Bu tarihler en faydalı günlerdir. Aynı zamanda 2 Nisan – 10 Nisan tarihleri arasında hacamat yaptırabilirsiniz. Çarşamba ve Cumartesi gününe denk gelmeyen uygun olduğunuz tarih aralığında hacamat yaptırılabilinir.

2018 Mayıs Ayı Hacamat Takvimi

3,5,7 Mayıs tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Ancak 5 Mayıs Çarşamba gününe denk geldiğinden dolayı 3 veya 7 Mayıs tarihlerinde yaptırmanız daha faydaları olacaktır. Ayrıca zaruri durumunuz var ise 5 Mayıs tarihinde de yaptırabilirsiniz. Bu tarihler en faydalı günlerdir. Aynı zamanda 1 Mayıs – 9 Mayıs tarihleri arasında hacamat yaptırabilirsiniz. Çarşamba ve Cumartesi gününe denk gelmeyen uygun olduğunuz tarih aralığında hacamat yaptırılabilinir.

Haziran 2018 Hacamat Günleri Takvimi

En faydalı günler: 5 Haziran Kronik hastalığınız var ise: 2 Haziran Yapılabilecek günler: 1-7 Haziran arasında hacamat yaptırabilirsiniz.

Temmuz 2018 Hacamat Günleri Takvimi

En faydalı günler: 2 Temmuz – 30 Temmuz günlerinde hacamat’ın en faydalı olduğu günlerdir. Hacamat yapılan günler ise: 2,3,5,6, Temmuz, 28,29,30,31 Temmuz günlerinde de hacamat yaptırabilirsiniz.

Ağustos 2018 Hacamat Günleri Takvimi

En faydalı günler: 28-30 Ağustos Rahatsızlığınız var ise: 1-3-28-30 Ağustos tarihlerinde hacamat yaptırabilirsiniz. Hacamat yapılan diğer günler: 1-2-3-4-5, 26-27-28-29-30-31 Ağustos tarihlerinde de yaptırabilirsiniz. 2018 Eylül ayı hacamat günleri takvimi 2018 Ekim ayı hacamat günleri takvimi 2018 kasım ayı hacamat günleri takvimi 2018 Aralık ayı hacamat günleri takvimi

2019 Hacamat günleri takvimi hazırlanıyor en kısa sürede sizlerle olacaktır.

Bu ay hacamat günleri derviş hacamat 2018 takvimi diyanet hacamat takvimi osmanlı hacamat takvimi sünnet hacamat takvimi GETAT nedir? – Geleneksel Tamamlayıcı Alternatif Tıp

Hacamat Nedir? Hacamatın Faydaları Hacamatın Zararları Nelerdir

Hacamat Kursu, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here