Bioenerji Nedir?

0
133

"

Bioenerji Nedir?

Bioenerji dine dayalı olarak gerçekleştirilen bir tedavi yöntemidir. Aslında tedavi yöntemi yerine şifa arayışı demek daha doğru olacaktır. Sure ve ayetlerdeki pozitif enerjileri karşı tarafa aktarıp, karşı taraftaki negatif enerjiyi çekerek bir tedavi uygulanmaktadır. İnsan hayatı hatta tüm canlıların yaşamı enerji alış verişi içerisinde geçmektedir. Bu enerjiler kimi zaman olumlu yönde kimi zaman olumsuz yönde olmaktadır. Genel olarak iş hayatı, öğrenim dönemi derken sürekli olarak stres altında yaşıyoruz. İşin kötü tarafı belirli bir süre sonra stres ile yaşamaya alışıp, stresli olduğumuz her anın farkına varamaz hale geliyoruz. bio enerji Evrenin belirli enerji kaynakları bulunmaktadır. Bizler bu enerji kaynaklarına ayak uydurup yaşamımızı sürdürmekteyiz. Bazen bu enerjiye ayak uyduramayıp, problemler yaşayabilmekteyiz. Bu durumda da bioenerjimiz sayesinde evrenle aynı enerjiyi paylaşmaya geri dönüp sorunları ortadan kaldırabiliriz. Bioenerji ile tedavi yöntemi asırlardır kullanılmakta olup tavsiye edilmektedir. İnsanlara gösterdiğimiz sevgi, şefkat hatta onlara karşı tebessüm etmemiz bile bir bioenerjidir. Bu aktardığınız duygular anında karşı tarafa geçip onlar üzerinde de pozitif gelişmelere sebep olabilmektedir. Bioerenji nedir? Gelin birlikte bioenerjinizin dışa vuran halini inceleyelim. Sadece ellerimizle yapacağımız hareketlerle bunu görebileceğiz. Öncelikle ellerimizi yıkayalım, yıkadıktan sonra çok iyi kurulamalıyız hatta nemli olmadığından emin olmalıyız. Şimdi kuru ellerimizi birbirine hızlı bir şekilde 5 dakika sürttürün. Sürttürmeniz sona erdiğinde aralarını aynı hizada olacak şekilde çok az açalım. Ortalama 2 dakikada bu şekilde araları açık ve aynı hizada karşılıklı bekletelim. Avuçlarınızdaki titreşimi hissediyor musunuz? Bu titreşiminizin sebebi doğal bioenerjinzdir. Tebrikler! Artık sizde gücünüzün farkındasınız 🙂 biyoenerji

Bioerenji Nelere İyi Gelir?

Bionerji birçok problemin önüne geçmekte bir çözüm haline gelmiştir. Kullanılan yöntemlerle ve bu yöntemleri kullananların kendini geliştirmesi sayesinde günümüzde aktif olarak kullanılıyor. Uzman eşliğinde gerçekleştireceğiniz bu şifa arayışı seanslarla gerçekleştirilebilmektedir. Yani ilk seansta sonuç alamayıp bir hüsrana kapılmamalısınız.

 • Bağışık sistemiyle ilgili başınız dertte mi? Bağışıklık sisteminizi güçlendirebilecek bir yöntemdir.
 • Eklem ağrıları özellikle ileri yaşlarda görülen ve yaşam kalitesini düşüren bir rahatsızlıktır. Bu yöntem ile eklem ağrılarıyla ilgili yaşadığınız problemler azalabilir hatta kökünden çözüme ulaşabilir.
 • Hazımsızlık, metabolizmanın yavaş çalışması gibi sorunlarda da bioenerjik çözümlere başvurabilirsiniz.
 • Hayata bakış açınız nasıl? Güne enerjik mi uyanıyorsunuz yoksa yorgun ve bitkin mi? Yaşama sevincinizi, sebebinizi sorguladığınız oluyor mu? Yaşam enerjisi hayatımızı çok yönlü olarak etkileyen bir faktördür. Bu yöntemle pozitif yönde etkilediğiniz enerji, yaşam kalitenizi ve sevginizi arttıracak. Hayata daha farklı yönlerden bakmanız mümkün.
 • Panik atak durumu çeşitli hastalıklara ve ruhsal bozukluklara sebep verici, baş belası bir hastalıktır. Genç ya da yaşlı hiç fark etmeden birçok kişi bu hastalıkla uğraşıyor. Uzun süreli seanslar sayesinde etkili değişiklikler görebilirsiniz.
 • Siz ya da yakınlarınızın birçoğu bu belayla baş başa kalmış olabilirsiniz. Çünkü halk arasında çok fazla görülen bir hastalıktır migren. Kesin çözüm olmasa da yaşadığınız ağrılara karşı birazda olsa etkili bir yöntemdir bioenerji tedavisi.
 • Cinsel isteksizliğini yaşayanlarda bu yönteme başvurmaktadır.
 • Asıl görevi hatta en önemli görevi organların birbiriyle olan iletişimin sağlanmasıdır. Bioenerjimiz organlar arası bir iletişim aracıdır.
 • Uykusuzluk, vücut yorgunluğu gibi dengesiz vücut aksiyonlarına karşıda kullanılan ve işe yaradığı düşünülen bir yöntemdir.

bioenerjinin iyi geldiği hastalıklar Kesin olmamakla birlikte iyi geldiği düşünülen hastalıklar ise şu şekilde; Multiple skleroz, epilepsi, eklem / mafsal rahatsızlığı, felç ve damar tıkanıklıkları tellargos.ie. Bioenerjik yöntemler tek başına ve kontrolsüz kullanabileceğiniz bir tedavi yolu değildir. İnternetten bioenerji nedir? Sorusuna bulduğunuz cevaplarla başvurabileceğiniz bir yöntemde değildir. Muhakkak doktorunuza danışım hareket ediniz. bioenerji nedir

Bioenerji Alanımızı Ne Etkiler?

 • Yaşadığımız duygu ve bu duyguların birikimi enerjimizi etkiler.
 • Arkadaşlarınızdan, ailenizden ve çevre faktörlerinizden aldığınız olumlu ya da olumsuz enerji, bizim enerjimizi etkiler.
 • Yaşanılan yoğun duygu ve stres enerji akış yollarını kapatır.
 • Karşınızdaki bireylerin bize olan duyguları enerjimizi etkiler.

Aura Nedir?

GETAT nedir? – Geleneksel Tamamlayıcı Alternatif Tıp"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here