Hacamat ve Adenit

0
48
hacamat-ve-adenit

Adenitte hacamat çok faydalıdır. Eğer kendinizde Adenit belirtileri olduğunu düşünüyorsanız hemen ilgili hekime başvurmalı ve ardından düzenli hacamat yaptırmaya başlamalısınız. Ömrünüz boyunca birkaç ayda bir ve ilerleyen zamanlarda yılda birkaç defa düzenli hacamat yaptırmanız sizin bedeninizi hem Adenit probleminden hem de yakalanabileceğiniz pek çok hastalığa karşı koruma altına alacaktır.

Adenit ya da başka herhangi bir sağlık problemine karşı hacamat uygulamasının faydalarından yararlanmak istediğinizde bunun tıbbi sülük uygulaması ile birlikte yapılmasının daha faydalı olacağını da bilmelisiniz.

Hacamat kirli kanı temizlemede ne kadar başarılı ise sülüklerin salyası da hastalıkları defetmek ve vücudu enzimler bakımından zengin hale getirmek konusunda o kadar başarılıdır. Bu nedenle birlikte yapıldıklarında ortaya çok güçlü tedavi edici bir etki çıkmaktadır.

Sülüğün salyasında bulunan pek çok madde bugün ilaç firmaları tarafından sentetik biçimde tabletlere sıkıştırılarak yapak şekilde satılmaktadır. Ancak doğal olan her şeyde olduğu gibi bu maddeleri direkt olarak sülüğün kendisinden almak vücudumuzun yan etkiye sebep olmayacağı faydalı bir etkidir.

Adenit ve Hacamat

Adenit ve hacamat tedavisi konusunda bilgi sahibi olmak için ilk olarak bedeninizi adenitin belirtilerine karşı kontrol etmelisiniz.

Adenit belirtileri:

 • Kilo kaybı olması
 • Kasıklarda bulunan lenf bezlerinde şişlik
 • Boyundaki lenf bezlerinde şişlik
 • Yüksek ateş
 • Koltuk altında bulunan lenf bezlerinde şişlik
 • Üst solunum yolu problemleri şeklindedir.

Kişilere Adenit teşhisi konulmuş olsun ya da olmasın vücudunuzda bulunan herhangi bir lenf bezi ya da lenf bezine yakın olan bölgelerde şişlik fark ettiyseniz acilen bir genel cerrahi hekimine başvurmalısınız. Bu bölgeler:

 • Boyun
 • Kasıklar
 • Koltuk altı bölgeleridir. Daha başka yerlerde de lenf sistemine ait organlar vardır. Ancak genel olarak dışarıdan ele gelen sert şişlikler bu bölgelerde ortaya çıkmaktadır.

Adenit Tanımı

Vücuda dış ortamlardan giren virüs ve bakteri gibi patolojik (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların girerek lenf bezlerinde iltihaplanma yapmasına adenit adı verilmektedir ve bunun en önemli belirtilerinden biri dışarıdan gözle görülen bir lenf bezi şişliğinin olmasıdır.

Kişiler çeşitli hastalıklar geçirdiklerinde vücutları enfeksiyon ile yeterince mücadele edemezse bağışıklık sistemi daha da düşer ve vücuttaki enfeksiyon etkeni bu sefer vücudun savunma mekanizmalarının en önemlilerinden olan lenf sistemindeki dokuları enfekte etmektedir.

Bireylerin kesinlikle bu probleme karşı antibiyotik tedavisi alması gerekmektedir. Çok güçlü bir enfeksiyon hali söz konusu olabilir ve tedavi edilmediğinde çok daha ciddi hayati tehlike arz eden problemlere dönüşebilir.

Bu nedenle ilk olarak hacamattan önce bir tıbbi müdahale için hekime başvurulmalıdır. Sonrasında ister tedavi sürecinde ister hemen arkasından problemin tedavi sürecinin başarı oranını arttırmak ve yeniden ortaya çıkmasını engellemek adına bireyler hacamat olmalıdır.

Bu durumdan korunmak adına bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve basit enfeksiyonların daha zorlu bir hal almasının önüne geçmek adına kesinlikle düzenli hacamat ve tıbbi sülük tedavileri almalısınız.

Hastanın kan değerleri uygunsa hemoglobin 10 ve üzeri ise hasta yılda 7-10 seans arası hacamat yaptırabilir.

Hacamatın hiçbir yan etkisi yoktur.

Ayrıca hacamat sülük ile beraber uygulanırsa daha faydalı olur.

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

hcamat-online-3

Evet uzman doktorlar tarafından alınan eğitim sonrası herkes ailesine ve yakınlarına kolayca hacamat uygulayabilir.

EN İYİ HACAMAT EĞİTİMİ

hacamat-online-4

1- HACAMAT ENSTİTÜSÜ

2- GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ

EN İYİ HACAMAT EĞİTMENLERİ

hacamat-online-2

Hacamat ve tıbbi sülük eğitiminizi bilenden alın. En iyi hacamat ve sülük eğitmenleri hacamat enstitüsünde!

Hacamat ve Sülük Sertifikalarımız

Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch Hijama-Certificate-Leech-Therapy-English Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-3 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-Blutegel. Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Russian Leech-Therapy-Certificate

Hacamat eğitimi bir kere alınır. Eğitiminizi bilenden, en iyisinden alın!

Peki Herkes Hacamat Ve Sülük Uygulamasını Öğrenebilir Mi?

”Evet, isteyen herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir ailesine ve çevresine faydalı olabilir.”

Hiçbir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını 1 günde öğrenebilir.

Canlı Online Hacamat & Sülük Kursu

Canlı Online Hacamat ve Sülük eğitimlerini, Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK, Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK, Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ve Dr. Ahmet DEMİR anlatmaktadır.

Türkiye’nin en iyi Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 WhatsApp

Avrupa’nın en iyi Hacamat Kursu +49 157 316 344 33 WhatsApp

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi – Hindistan) 2008’den bu yana 17 Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzmandır.

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye’nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ise Türkiye’nin Hacamat ve Sülük alanındaki en tecrübeli eğitmenlerinden biridir.

Dr. Ahmet DEMİR ise Türkiye’nin Hacamat, Sülük, Akupunktur, Prp alanlarında en tecrübeli eğitmenler arasında yer almaktadır.

Canlı Online Hacamat ve Sülük kursları için TR +90 532 301 10 46 ve EU +49 157 316 344 33 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz.

www.hacamatenstitusu.com.tr

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here