Hacamat ve Ayak Terlemesi

0
25
hacamat-ve-ayak-terlemesi

Ayak terlemesine hacamat çok faydalıdır. Bazı bireylerde meydana gelen mantar enfeksiyonu ya da ter bezi problemlerinden kaynaklı olarak ortaya çıkabilmektedir. Her iki durumda da neden ne olursa olsun hacamat probleminizin ortadan kaldırılması adına yardımcı olacak olukça güçlü bir geleneksel terapi yöntemidir.

Eğer hiperhidrozis probleminiz varsa ve el ya da ayaklarınızda anormal terleme varsa mutlaka bir uzman hekimden bu konu ile ilgili olarak yardım almalısınız.

Neden tespiti yapıldığında buna yönelik olarak hekiminiz bir tedavi uygulayacaktır. Buna ek olarak vücudunuzun yeniden sağlığına kavuşması adına hacamat çok faydalıdır.

Ayak Terlemesi ve Hacamat

Ayak terlemesi sorununuz varsa mantar enfeksiyonu ve koku problemine karşı önlemler almalısınız. Bununla ilgili olarak ilk yapmanız gereken pamuklu çoraplar ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş nefes alan ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Ayaklarınızın sürekli olarak kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde ortam nemli bir hal alacağı için mantarların üremesi adına en uygun ortamı onlara sağlamış olursunuz.

Düzenli hacamat terapisi aldığınızda probleminizin yavaş yavaş ortadan kalktığını göreceksiniz. Bu etkiyi arttırabilmek ve hızlandırmak adına sağlıklı beslenmeye, hacamat sonrası dikkat edilmesi gerekenlere, bol su tüketmeye, egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz.

Bu sayede hacamattan maksimum düzeyde fayda sağlamış olursunuz ve sağlığınız güçlendikçe daha enerjik, daha mutlu ve ayak terlemesi problemi ile artık uğraşmamak gibi durumlar söz konusudur.

Kişiye bu nedenden dolayı hacamat uygulaması tedavi amaçlı olarak yapılacaksa eğer ilk olarak uygulamayı yapacak olan sağlık profesyoneli bireyde hacamat yapmayı engelleyen herhangi bir unsur olup olmadığını kontrol edecektir.

Herhangi bir durumun olması inanılmaz derecede ender rastlanan bir durumdur. Sonrasında da bu durum ile ilgili olarak kişinin hem genel vücut sağlığını ona geri kazandırmak hem de ayak terlemesi probleminden kurtulmasını sağlamak adına yapılacak olan hacamat seans planlaması düzenlenir.

Bu seansların her birinin tarihine bire bir uymanız gerektiğini ve ancak bu sayede bu işlemin başarılı olabileceğini bilmelisiniz. Kesinlikle artık iyileştiğinizi düşünerek seansların sonlarına doğru gitmemezlik yapmamalısınız.

Ayak Terlemesi Tanımı

Hiperhidrozis denilen rahatsızlık kişinin gereğinden fazla miktarda vücudunun herhangi bir yerinde görülen anormal terleme problemidir. Kişilerin ayaklarında görülen aşırı terleme problemine de ayak terlemesi adı verilmiştir.

Bu sorun genel olarak hem ellerde hem de ayaklarda olacak şekilde görülmektedir. Ancak sadece ayak ya da sadece ellerde de meydana gelebilir.

Modern tıp teknikleri ayak terlemesi sorununa karşı geçici çözümler üretmiştir. Örnek olarak botoks tedavisi ile ter bezleri bir miktar baskılanabilmektedir.

Ancak hacamat ile kalıcı bir tedavi sağlayabilirsiniz. Bunun için düzeninizi aksatmadan hacamat seanslarınıza zamanında katılmaya özen göstermelisiniz.

Hastanın kan değerleri uygunsa hemoglobin 10 ve üzeri ise hasta yılda 7-10 seans arası hacamat yaptırabilir.

Hacamatın hiçbir yan etkisi yoktur.

Ayrıca hacamat sülük ile beraber uygulanırsa daha faydalı olur.

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

hcamat-online-3

Evet uzman doktorlar tarafından alınan eğitim sonrası herkes ailesine ve yakınlarına kolayca hacamat uygulayabilir.

EN İYİ HACAMAT EĞİTİMİ

hacamat-online-4

1- HACAMAT ENSTİTÜSÜ

2- GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ

EN İYİ HACAMAT EĞİTMENLERİ

hacamat-online-2

Hacamat ve tıbbi sülük eğitiminizi bilenden alın. En iyi hacamat ve sülük eğitmenleri hacamat enstitüsünde!

Hacamat ve Sülük Sertifikalarımız

Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch  Hijama-Certificate-Leech-Therapy-English  Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-3 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-Blutegel.  Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Russian Leech-Therapy-Certificate

Hacamat eğitimi bir kere alınır. Eğitiminizi bilenden, en iyisinden alın!

Peki Herkes Hacamat Ve Sülük Uygulamasını Öğrenebilir Mi?

”Evet, isteyen herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir ailesine ve çevresine faydalı olabilir.”

Hiçbir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını 1 günde öğrenebilir.

Canlı Online Hacamat & Sülük Kursu

Canlı Online Hacamat ve Sülük eğitimlerini, Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK, Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK, Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ve Dr. Ahmet DEMİR anlatmaktadır.

Türkiye’nin en iyi Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 WhatsApp

Avrupa’nın en iyi Hacamat Kursu +49 157 316 344 33 WhatsApp

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi – Hindistan) 2008’den bu yana 17 Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzmandır.

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye’nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ise Türkiye’nin Hacamat ve Sülük alanındaki en tecrübeli eğitmenlerinden biridir.

Dr. Ahmet DEMİR ise Türkiye’nin Hacamat, Sülük, Akupunktur, Prp alanlarında en tecrübeli eğitmenler arasında yer almaktadır.

Canlı Online Hacamat ve Sülük kursları için TR +90 532 301 10 46 ve EU +49 157 316 344 33 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz.

www.hacamatenstitusu.com.tr

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here