Hacamat ve Baş Ağrısı

0
9
hacamat-ve-bas-agrisi

Baş ağrısına hacamat çok faydalıdır. Baş ağrısı problemi olan bireyler ilk olarak durumun nedeninin saptanması ve tedavi alabilmek adına bir nöroloji uzmanından yardım almalıdır. Yapılan tetkikler sonucunda bunun bir hastalığın belirtisi olup olmadığı anlaşılacaktır.

Eğer kişide stres kaynaklı ya da hormon dengesizliği kaynaklı bir sürekli meydana gelen baş ağrısı şikayeti varsa o halde bireyler bu problemin çözümü için düzenli hacamat yaptırmalıdır. Düzenli hacamat yaptırabilmek adına bu konuda uzman olan bir sağlık profesyonelinden yardım alabilirsiniz.

Eğer hekiminiz ilaç tedavisi vb. bir tedavi tekniği önerisinde bulunursa ilk olarak bunlara öncelik vermelisiniz. sonrasında da koruyucu olması adına kesinlikle hacamat yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede genel sağlık durumunuzda ciddi bir iyileşme görülecektir.

Baş Ağrısı ve Hacamat

Baş ağrısı şikayetiniz varsa bunu mutlaka ciddiye alarak bir hekime başvuruda bulunmalısınız. Baş ağrısı şikayeti her ne kadar masum görünen ve zaman zaman kişinin başına gelmesi normal görülen sağlık problemlerinden biri gibi görünse de altında yatan çok ciddi nedenler olabilir.

Bu nedenle eğer birden fazla kere sürekli olarak düzenli aralıklarla baş ağrısı şikayeti çekiyorsanız mutlaka ama mutlaka bu konu ile ilgili muayene olmalısınız.

Baş ağrısı şikayetinizin nedeni her ne olursa olsun kan değerlerinizin uygun olması halinde her türlü sağlık probleminizin belirtilerinin ortadan kaldırılabilmesi için, genel sağlık durumunuzun daha iyiye gitmesi için ve bağışıklık sisteminizin güçlenmesi için düzenli hacamat yaptırabilirsiniz.

Düzenli biçimde seanslarınıza hacamatı uygulayan sağlık profesyonelinin belirlediği tarihlere dikkat ederek yaptırdığınızda bunun faydasını mutlaka ki ilerleyen dönemlerde belirgin bir biçimde fark edeceksiniz.

Baş Ağrısı Tanımı

Baş ağrısı ağrının farklı türlerinde ortaya çıkabilen, başın belli bir bölümünde ya da genel olarak her tarafında hissedilen ağrı şikayetine verilen addır.

Bazı baş ağrısı nedenleri:

 • Migren
 • Sinüzit
 • Stres
 • Hormon dengesizliği
 • Beyin tümörü
 • Boyun fıtığı
 • Şeker hastalığı
 • Hipertansiyon
 • Kafa travması
 • Beyin hasarı
 • Menenjit
 • İnme
 • Beyin damarları ile ilgili problemler
 • İlaçların yan etkisi
 • Psikolojik nedenler
 • Aşırı kafein tüketme alışkanlığı
 • Uyku sorunları şeklinde ortaya çıkabilmektedir.

Asıl nedeninin tespiti kronik olarak meydana gelen baş ağrılarında son derece önemlidir. Hacamat uygularken de nedenin bilinmesi nedene yönelik olarak yerleştirilecek olan kupaların yerini belirlemeye yardımcı olur.

Bu sayede kişinin hem hastalık yapıcı nedeni hem de hastalığından kaynaklanan belirtileri ortadan kaldırmak adına hacamat uygulamasına başvurulabilmektedir.

Kişilere hacamat uygulaması güvenilir kişiler tarafından doğru teknik ile uygulandığında modern tıbbın ortadan kaldıramadığı pek çok sağlık probleminden kişiler tamamen kurtulabilmektedir.

Hastanın kan değerleri uygunsa hemoglobin 10 ve üzeri ise hasta yılda 7-10 seans arası hacamat yaptırabilir.

Hacamatın hiçbir yan etkisi yoktur.

Ayrıca hacamat sülük ile beraber uygulanırsa daha faydalı olur.

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

hcamat-online-3

Evet uzman doktorlar tarafından alınan eğitim sonrası herkes ailesine ve yakınlarına kolayca hacamat uygulayabilir.

EN İYİ HACAMAT EĞİTİMİ

hacamat-online-4

1- HACAMAT ENSTİTÜSÜ

2- GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ

EN İYİ HACAMAT EĞİTMENLERİ

hacamat-online-2

Hacamat ve tıbbi sülük eğitiminizi bilenden alın. En iyi hacamat ve sülük eğitmenleri hacamat enstitüsünde!

Hacamat ve Sülük Sertifikalarımız

Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Dutch Hijama-Certificate-Leech-Therapy-English Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-French-3 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-Blutegel. Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German Hijama-Certificate-Leech-Therapy-German-2 Hijama-Certificate-Leech-Therapy-Russian Leech-Therapy-Certificate

Hacamat eğitimi bir kere alınır. Eğitiminizi bilenden, en iyisinden alın!

Peki Herkes Hacamat Ve Sülük Uygulamasını Öğrenebilir Mi?

”Evet, isteyen herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir ailesine ve çevresine faydalı olabilir.”

Hiçbir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını 1 günde öğrenebilir.

Canlı Online Hacamat & Sülük Kursu

Canlı Online Hacamat ve Sülük eğitimlerini, Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK, Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK, Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ve Dr. Ahmet DEMİR anlatmaktadır.

Türkiye’nin en iyi Hacamat Kursu +90 532 301 10 46 WhatsApp

Avrupa’nın en iyi Hacamat Kursu +49 157 316 344 33 WhatsApp

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi – Hindistan) 2008’den bu yana 17 Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzmandır.

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye’nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ise Türkiye’nin Hacamat ve Sülük alanındaki en tecrübeli eğitmenlerinden biridir.

Dr. Ahmet DEMİR ise Türkiye’nin Hacamat, Sülük, Akupunktur, Prp alanlarında en tecrübeli eğitmenler arasında yer almaktadır.

Canlı Online Hacamat ve Sülük kursları için TR +90 532 301 10 46 ve EU +49 157 316 344 33 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz.

www.hacamatenstitusu.com.tr

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here