Hacamat ve CORONA Virüsü

0
272

HACAMAT ve CORONA VİRÜS 

Herkesin bildiği üzere bağışıklık sistemini güçlendirmede HACAMAT çok etkilidir.

Tabiki hacamat bağışıklık sistmini güçlendiriyor diye her gün hacamat yaptırmazssınız. 

Vakti zamanında düzenli hacamat yaptırmış bağışıklık sistemi güçlü olan kişiler bu virüs yakınlarına kadar gelse dahi hacamat yaptırmayan kişilere göre daha korunmada olacaklardır.

 

Dünyanın en çok satan HACAMAT kitabı yazarı ve Hacamat Derneği kurucusu ve başkanı Süleyman GÖK ''sağlık ve sıhhat için Hacamat ile alakalı daha düzgün daha sağlıklı bilinçlendirme gerektiğini''vurguladı.

 

 

 

Hacamat Derneği Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise 

'Eski alimler hiç bir şikayeti olmayana 1 yıl öncesinde bağışıklık sistemleri güçlü kalsın diye yılda en az 2 kez HACAMAT önermişler. Günümüzde yılda 2 kez yetmez. Her yediğimiz gıda GDO lu yada hormonlu. Doğal hiç bir gıda kalmadı. Yılda 2 kez çok az gelir en az 4 kez yaptırmaları lazım. Bu yılda 4 kez hiç bir rahatsızlığı olmayanlar için. 

Eğer kişinin her hangi bir rahatsızlığı var ise o zaman kan değerleride uygunsa yılda 4 ke yerine yılda 10 kez de hacamat yaptrımasında bir mahsur yoktur. 

Hacamat virüse maruz almış kişiye fayda sağlamaz. 

Hacamat hastalanmadan virüse maruz kalmadan önce yaptırlımalıdır. 

Hacamatı Hemşireler yapsın! Doktorlar doktorluk yapsın!

Hacamat derneği Başkan yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK arkadaşım olduğu için söylemiyorum. Ben hacamatı 5. sınıf tıp öğrencisi iken 7 yıl önce bu işin uzmanı sayın Süleyman Gök beyden öğrendim. Bu gün sağlık bakanlığının eğitmenleride bu işi Süleyman Gök beyden öğrendiler. Ama nedense bunu söylemeye utanıyorlar.

 

 

Almanya'da ve Amerika'da Hacamat ile uğraşan Doktor nerdeyse yok!

Almanya'da ve Amerikada'da hacamatı ya 2 yıllık eğitmi almış geleneksel tıp uzmanları yada hemşireler yapmaktadırlar. Ama sağlığın bir ticaret ve rant yöntemi haline geldiği bu ülkede doktorlar nedense hacamata çok çabuk sahip çıktılar.

Ayrıca sünneti seniye uygulama olan hacamatın bir takım dini yönleri var ki bunların hiçbiri hastanelerde vs göz ardı edilen uygulamalrdır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK: Doktorlar hastanelerde doktorluk yapsın. Hacamat ve sülük çok basit bir işlem. bu işlemi en kısa zamanda Hemşire gbi tim sağlık personelleirni yetiştirip onların uygulamayı yapmasını sağlamak gerekir. Hatta hijyen eğitimi aalmış bir güzellik uzmanı veya bir masör dahi bu eğitimi alıp hacamat yapabilir.

 

Hacamat uygulamasını herkes öğrenebilir. Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK

Daha güçlü yarınlar için daha sağlıklı bir Türkiye için hacamatı her evde aileden en az 1 kişi hacamat ve sülük yapmayı öğrenmesi lazım. Hastaneler ve klinikler ve doktorlarımız bu öğrenmesi çok basit olan işlem ile vakit kaybettirilmemeli. Bu işler hemşire ve sağlık memurlarına havale edilmelidir diye konuştu.

 

Peki zaten corona virüsüne maruz kalmışlar ne yapmalı sorusuna ise hem Sayın Başkan Süleyman Gök  hemde Başkan yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Hacamat sağlıklı iken yaptırlırsa çok faydalıdır. Sağlık elden gittikten sonra yaptırılırsa çok bir faydası kalmaz dedi. 

 

Hemşirelere, Güzellik Uzmanlarına, FZT lere tüm sağlıkçılara Özel

Ücretsiz Hacamat, Sülük, Akupunktur, Manuel Terapi Mizçlar ve Nefes Terapi bilgilendirme Seminerleri

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ve Dernek Başkanı sayın Süleyman Gök tarafından hemşirelere yönelik hacamat faydaları geleneksel yöntemlerle sağlıklı yaşama ve diğer akupunktur sülük nefes terapi ile alakalı ücretsiz bilgilendirme seminerlerine tüm hemşireler, sağlıkçılar, fizyoterapistler, sağlık memuru güzellik uzmanı masör gibi sağlığın yada anatominin ucundan tutmuş herkese bu seminerler açıktır. 

Ücretsiz Hacamat Seminerleri Hacamat Derneği bünyesinde yapılmaktadır.

Türkiye seminerleri Uzm. Dr. Mete Öztürk Avrupa seminerleri için ise Dr./N (Heilpraktiker) Süleyman GÖK tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz seminerlere katılmak için

Türkiye Ücretsiz Hacamat Seminerleri +90 532 301 10 46

Avrupa Almanya Ücretsiz Hacamat Sülük Akupunktur Nefes Terapi Seminerleri için +49 157 316 344 33 whats app yazınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here