Aura Nedir?

0
74

"

Aura Nedir?

Aura nedir? Tüm varlıkların ortak özelliğidir Aura. Kendine has renkleri olan ve şuanda sizin dâhil etrafınızdaki insanların vücudunu sarmış bir elektromanyetik alandır. Hemen etrafınızdaki insanları incelemeye başlamayın, bu alan direk görebileceğiniz bir alan değildir. Etrafınızda kendine has renge sahip bir çember olduğunu bilmek nasıl hissettirdi? Üstelik bu çember bir nevi kalkan görevi görmektedir. Bu kalkanınızın durumu sizi farklı yönlerden etkileyebilmektedir. Savunma kalkanları güçlü olan bir kişi diğer insanlara göre hasta olma olasılığı daha azdır. Auralarımız enerjik ve ruhsal olarak ikiye ayrılmaktadır. Enerjik Aura, gözle görülebilir bir yapıya sahiptir. Bu konular hakkında bilgi sahibi olan insanlar genellikle Aura gördüğünü söylediğinde aslında gördüğü enerjik tipli Auradır. Bana göre en tuhaf olan nokta canlı veya cansız tüm varlıkların Auraya sahip olmasıdır. Yani aslında cansız varlıkları dahi koruma kalkanına alan bir manyetik alan mevcut. Vücudumuzda, Aura dostu olan bir mekanizma bulunmaktadır. Bu mekanizma tahmin ettiğiniz gibi çakra. Bu dost olan iki sistematik olarak beraber çalışmaktadırlar. Çakraların besin kaynağı olan beyaz ışık önce Aurada emilir daha sonrasında emilen bu beyaz ışık çakraya doğru yol alır.

Aura Ne Renktir?

Aura rengi insandan insana değişiklik göstermektedir. İnsandan insana değişiklik göstermesinin sebebi o anki ruh halimize ve bulunduğumuz ortama bağlı değişiklik göstermektedir Aura rengi. Yaşam boyu renkleri anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Auralar üzerinde çalışmış ve görebilen kişiler, karşılarındaki insanların ruh hallerini ve duygu durumlarını değerlendirip analiz edebilmektedir.

Auranızı Görmek İster misiniz?

Öncelikle rahat ve ışığın az olduğu bir ortamda olmanız gerekmektedir. Eğer bu tarz bir ortam bulduysanız o halde birkaç adımda Auranızı görmeye hazır olun tellashleystewart.com.

  • Hızlı bir şekilde ellerinizi ovuşturup birbirine sürtün. Bunu ortalama bir dakika boyunca tekrarlayın.
  • Şimdi el içlerinizi birbirine bakacak şekilde tutun ve ileri geri hareket ettirin. Önemli olan kısım bu hareket esnasında birbirine olan uzaklık mesafelerinin değişmemesidir. Buna muhakkak özen gösterin.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra avuç içlerinize bakın. Avuç içlerinizde tıpkı duman gibi bir şey belirecektir. Bu sizin Auranızdır. Renkli olmaması sizi yanıltmasın. Her gün tekrarladığınız bu işlem sonucunda bir gün Auranızı renkli bir şekilde görebiliyor olacaksınız.

Bioenerji Nedir?

GETAT nedir? – Geleneksel Tamamlayıcı Alternatif Tıp

"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here