ANKARAHacamat

Ankara’da hacamat nerede yapılır?

Ankara’da hacamat nerede yapılır?

Ankara’da hacamat nerede yapılır?: Bizlere gönderdiğiniz mailler ve Ankara’da güvenilir hacamat yapan kimse var mı? Ankara’da hacamat kursunu nereden alabilirim gibi geri dönüşleriniz bizi mutlu ettiğine emin olabilirsiniz. Maalesef ki Ankara’da sizlere önerebileceğimiz bir yer olmadığından dolayı bizler de sizler için bu konuyu açma gereğini hissettik.  Bu paylaşım altında hacamat yaptırdığınız güvenilir hacamatcıları paylaşabilir veya hacamat yapanlar kendi reklamlarını yorum olarak paylaşabilirler.

Daha önce de sülük uygulaması ile alakalı sizlerle paylaştığımız Gerçek bir sülük hikayesinden yola çıkarak hem tedavi olacak kişilere öncelik etmek hem de bu güzel tedavi yöntemi olan hacamat yapanlara faydalı bir uygulama olacağına inanmaktayız.

Yapmanız gereken sayfanın en altında bulunan yorum kısmına tavsiyenizi veya reklamını yazıp göndermek olacaktır. Ankara’da hacamat yaptırmak isteyenlere bir nebze faydamız olursa ne mutlu bizlere diyelim.

Advert

Bu konu altında sadece Ankara bölgesinde hacamat yapanlar, hacamat kursu veren kişiler tavsiye ediniz veya o bölgede iseniz kendi reklamınızı o şekilde yapınız farklı bölgeler için ara ara konular açıp o konuların altında tanıtım ve reklam yapmanıza izin vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Özel olarak sadece kendi reklamınızı yapmak isterseniz bizimle iletişime geçerek tanıtımlarınızı reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. ankarada dr suat arusan incekte
  yerlen mamuklov kocatape cami yanında yapmaktadır fiyatı 100 tl civarında ama günlerine dikkat edin her gün yapılmaz

 2. Teşekkürler bilgi için Ankara’da yaşayan Hacamat yaptırmak isteyenler için bir fikir olacaktır.

 3. Teşekkürler Bursa’da hacemat yaptırmak için bir yer öneriniz var mı ?

 4. Bursa’da hacamat yapanlar ile alakalı en kısa sürede bir konu açalım. İhtiyaç var ise eğer herkes umarım sonuna kadar faydalanır.

 5. Merhaba hocam Hacamat yaptırmak istiyorum ama 3 hafta boyunca sırtta ağrı olabileceği söyleniyor ben hacamat yaptırdıktan sonra bu ağrılar işyerine çalışmamı engeller mi?

 6. Ankaradayım yaptırmak istiyorum ama iş yoğunluğuda var hacamat sonrası beni nasıl zorlar bilmiyorum 🙂 aktif gezici bir işim var inş sorun yaratmaz

 7. Ankara çankayada Makbule hanım var kendisi mükemmel bir doktor kesinlikle tavsiye ederim
  Makbule hanımın web sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.