İLETİŞİM

Sitemizde reklam, tanıtım yazısı, link ve sponsor olmak isteyenler için fiyat listemiz ve iletişim bilgilerimizden bizimle direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

Hacamat sülük uygulaması veya hacamat kursu için canlı destek panelimizden bilgi alabilirsiniz.

Hacamat kursu: 0532 301 10 46 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Advert

 

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Turkiyehacamat.com – Hacamat Enstitüsü
İletişim/e-mail/Contact
info@turkiyehacamat.com
Tel: 0532 301 10 46


Hacamatfiyatlari.com basın meslek ve ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan hacamatfiyatlari.com sorumlu tutulamaz. (İlgili içerik hacamatfiyatlari.com ana sayfada kullanım şartları ve gizlilik bölümünde yer almaktadır.) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

DİĞER KONULAR İÇİN LÜTFEN MAİL ATINIZ.

Sponsor olmak için diğer ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı: 100₺ (Ömür boyu sitemizde kalır. Süre kısıtlaması yoktur.)

Footer link: 1 Aylık 75₺ 3 Aylık 150₺ 12 Aylık 500₺

728x90px reklam alanı: Aylık 60₺

300x250px reklam alanı: Aylık 40₺

GİZLİLİK POLİTİKASI

Eğer hacamatfiyatlari.com’da yorum yaptıysanız veya herhangi bir şekilde bilgi vererek site ile etkileşimde bulunduysanız bilgileriniz tarafımca toplanır.

Sitede yorum yaparken sizden ad, e-posta adresi veya telefon numarası gibi bilgiler istenebilir. Ancak aynı zamanda anonim olarakta bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer web sitelerin de olduğu gibi, bu site de bu bilgileri toplar ve veritabınında bulunan bu verileri kullanır. Bunların içerisine  IP adresleri, ISS, tarayıcı türü, ziyaret süreleri ve site genelinde ziyaret edilen sayfaları hangileri olduğu bilgileri de vardır.

Bu tür kişisel tercih bilgilerini öğrenmek ve depolamak için çerezler kullanılır. Bununla birlikte tarayıcı ayarlarında, ya da Norton Internet Security gibi programlar araclılığı ile tercihlerinizi yöneterek çerezleri devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak, bu büyük ölçüde kullanıcı deneyimini azaltabilir ve sitenin bazı özellikleri kullanmanızı engelleyebilir.

Sizden topladığım bilgiler deneyimlerinizi kişiselleştirmek için kullanılır. Bu bilgiler kesinlikle ticari amaçlı satılmaz, kimse ile paylaşılmaz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde site politikalarımı uygulanır. Dolayısı ile haklarınızın, mülkiyetinizin ve kişisel verilerinizin güvenliği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer partilerle paylaşılabilinir.

Bazen site içerisinde üçüncü parti ürün veya hizmetleri sunulabilinir. Bu üçüncü taraf sitelerin verdikleri hizmet ve yaptıkları hiç bir eylemden sorumlu ve ya yükümlü tutulamam.

Eğer gizlilik potikiasında herhangi bir değişiklik olursa, bu sayfa üzerinden resmi bir şekilde değişiklikler yayıma geçecektir.

Yazılım: WordPress alt yapısı kullanılmıştır.

Hosting: Veridyen Bilişim Teknolojileri

Domain: İsimtescil.net